O nas

Kiedy zimą 2004 rozpoczełyśmy naszą internetową przygodę z BabyOrNot żadna z nas nie przypuszczała, że dziś będziemy prowadzić jeden z największych w Europie i najczęściej „odwiedzanych” sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży produktów dla par planujących dziecko.

Jesteśmy dwoma wesołymi Dunkami, które, na bazie swoich własnych doświadczeń z zajściem w ciąże, wpadły na pomysł otwarcia butiku internetowego BabyOrNot. Naszym celem było rozprowadzanie wysokiej jakości testów, po bardzo przystępnych cenach, parom, które planują dziecko. Równocześnie chciałybyśmy udzielać informacji, w formie artykułów i relacji naszych klientek, o wszystkim, co związane jest z zajściem w ciążę, samą ciąża, porodem itp.

 

Dziś zajmujemy się obie doradztwem i obsługą klientów BabyOrNot. Odpowiadając na nurtujące Was pytania opieramy się nie tylko na naszych osobistych doświadczenia z zajściem w ciążę, ale i na profesjonalnej wiedzy. Jedna z nas jest, bowiem, lekarzem medycyny, a druga fizjoterapeutką.

Zadania związane z administracją BabyOrNot oraz kontaktami z dostawcami naszych produktów przejeli nasi mężowie.

BabyOrNot zatrudnia również kilku pracowników w dystrybucji, których zadaniem jest jak najszybsze wysłanie zamówionych produktów do naszych klientów. Staramy się zawsze wysyłać produkty tego samego dnia, w którym uiszczono za nie opłatę.

Począwszy od samych „narodzin” BabyOrNot spotkałyśmy się z ogromną serdecznością wśród par odwiedzających nasz sklepik, które to, same, z dobrej i nieprzymuszonej woli, rozpowszechniają wieść o naszym istnieniu. Za tą  pomoc i serdeczność jesteśmy Wam wszystkim ogromnie wdzięczne. Dlatego właśnie zdecydowałyśmy wynagrodzić 5%-owym rabatem wszystkich naszych klientów przy ich każdym kolejnym zakupie w sklepiku BabyOrNot.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni zarówno z naszych produktów jak i obsługi.

 

Witamy Was serdecznie jako nowych użytkowników BabyOrNot.

 

Pozdrawiamy

 

Stine i Stine

-oraz Sebastian, Rebecca i Rasmus

 

 

Sign up for our newsletter
Subscribe         Unsubscribe