Warunki zakupu

Dyskretna i szybka dostawa

Dyskrecja i prywatność jest rzecz, na którą BabyOrNot kładzie olbrzymi nacisk. Dlatego tez opakowanie, w którym otrzymasz zamówione produkty, będzie miało neutralny wygląd, ani trochę niezdradzający jego zawartości. Podobnie będzie z wyciągiem z Twojego konta.
Nasze produkty są zawsze wysyłane w neutralnym opakowaniu. Jedyna rzecz, która jest na nim widoczna to dyskretny napis „BM Distribution”.
Natomiast na wyciągu z Twojego konta bankowego widoczny będzie jedynie napis „Blue Medico”.
Choć dzielą nas setki kilometrów, to gwarantujemy dostawę w ciągu 3-4 dni roboczych od momentu rejestracji wpłaty.
Oplata za przesyłkę wynosi 12 PLN.
Przy zakupie powyżej 80 PLN klient nie ponosi żadnych opłat pocztowych za przesyłkę.

Płatność i bezpieczeństwo

W naszym sklepie uiścić opłatę można:
 - międzynarodowymi kartami kredytowymi: Visa, Mastercard, Elektron oraz JBC.
Wszystkie transakcje odbywają się przez nasz sprawdzony i bezpieczny serwer płatności.
Korzystamy z najnowszej i najbezpieczniejszej technologii, która szyfruje dane osobowe i szczegóły karty kredytowej. Metoda szyfrowania oparta jest na technologii "Secure Socket Layer" (SSL – system zabezpieczająco - blokujący).

Gwarancja

Jeżeli produkt jest wadliwy, uszkodzony podczas transportu lub, jeśli dostarczony został niewłaściwy produkt, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami. Jeśli produkt został uszkodzony podczas transportu, należy również jak najszybciej zgłosić to do najbliższego oddziału Poczty Polskiej.
Na wszystkie nasze produkty dajemy 1 rok gwarancji od daty zakupu produktu chyba, że cos innego wynika z ulotki informacyjnej lub opisu produktu.

Prawo do reklamacji

Jeśli żałujesz, że dokonałeś zakupu, to w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki masz prawo do reklamacji. W razie reklamacji nie zwracamy kosztów za przesyłkę.
Reklamacji można dokonać tylko, jeśli produkt nie został użyty i jest w oryginalnym opakowaniu. Przy reklamacji prosimy o dołączenie kopii potwierdzenia zamówienia.

Ochrona danych osobowych

Nasz sklepik przechowuje tylko te dane, które są niezbędne do przeprowadzenia transakcji (nazwisko, adres, email) oraz dane o produktach zamawianych przez danego klienta. Aby w wypadku ponownego zamówienia, można było skorzystać z tych danych, przechowujemy je w naszej doskonale zabezpieczonej bazie danych. Wszystkie dane są
pod ścisłą „ochrona” i nigdy nie są przekazywane osobom „trzecim”.

List z nowinkami - newsletter

Jako użytkownik BabyOrNot otrzymasz co miesiąc informacje o nowinkach związanych z tematyką ciąży oraz najświeższe nowości dotyczące tego co się dzieje na naszej stronie internetowej. Mogą to być miedzy innymi artykuły o ciąży, oferty specjalne, konkursy lub informacje o nowych produktach. Dane osobowe naszych klientów, w tym adres mailowy, są obięte ścisłą ochrona i w żadnym wypadku nie są przekazywane osobom „trzecim”. Nasz użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania listu z nowinkami.

 


 

Sign up for our newsletter
Subscribe         Unsubscribe